Blog Promiler

Największy zlot aut zza oceanu! Relacja z American Cars Mania 2018

Największy zlot aut amerykańskich w Polsce już za nami. Jak co roku, zespół PROMILER towarzyszył imprezie, która tym razem odbywała się w Oleśnicy, na Dolnym Śląsku. Zobaczcie relację!

Największy zlot aut amerykańskich w Polsce już za nami. Jak co roku, zespół PROMILER towarzyszył imprezie, która tym razem odbywała się w Oleśnicy, na Dolnym Śląsku.

American Cars Mania odbył się w Oleśnicy, w dniach od 29.06 do 01.07.2018. Jak zwykle zlot cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zaprezentowano ponad 800 aut z amerykańskim rodowodem.

Zespół PROMILER tak jak w zeszłym roku badał uczestników alkomatem iBlow i stacjonarnym AL 4000V.

Źródło: PROMILER

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Jeżdżę Citroenem DS4, lubię parówki i kocham swojego kolegę z pracy [JC] Dlaczego Rolls-Royce jest samochodem, który warto wybrać do przejażdżki życia? Jeden błąd przekreśla fotoradary raz na zawsze Nowy Mercedes-AMG E 43 4MATIC - zaspokoić apetyt KAC czyli... Kaczor And Cactus Auto Nostalgia 2016 - galeria (część I) Włochy - Italiano cuore Wideorejestratory – prawo to jedno, a co z etyką? Finałowa runda Ultimate 1/4 Grand Prix Polski - Wilcze Laski Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Prestige - test [wideo] Edycje specjalne w dwóch słowach: Pagani Zonda [część 2] Motorsportowy raj