Weź udział w badaniu preferencji polskich kierowców
Blog Promiler

Największy zlot aut zza oceanu! Relacja z American Cars Mania 2018

Największy zlot aut amerykańskich w Polsce już za nami. Jak co roku, zespół PROMILER towarzyszył imprezie, która tym razem odbywała się w Oleśnicy, na Dolnym Śląsku. Zobaczcie relację!

Największy zlot aut amerykańskich w Polsce już za nami. Jak co roku, zespół PROMILER towarzyszył imprezie, która tym razem odbywała się w Oleśnicy, na Dolnym Śląsku.

American Cars Mania odbył się w Oleśnicy, w dniach od 29.06 do 01.07.2018. Jak zwykle zlot cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zaprezentowano ponad 800 aut z amerykańskim rodowodem.

Zespół PROMILER tak jak w zeszłym roku badał uczestników alkomatem iBlow i stacjonarnym AL 4000V.

Źródło: PROMILER

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Technika: System Start-Stop Rozważny i romantyczny... czyli o tym jak kupić najtaniej nowy samochód Valentino Rossi promuje Yamahę MT-09 Street Rally Lexus IS 300h F Sport – test [wideo] Szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla Mercedes-Benz E 220d – test [wideo] Gdybym był ukraińskim oligarchą [JC] Przed Fernando Alonso bardzo trudne zadanie – pokonać Jensona Buttona! SZ #4 - piękne Porsche, kobieta, zagadka i nagroda Witajcie na KAC-u Mitsubishi Outlander 2.0 4WD CVT Intense Plus – test [wideo] Prawo: Stłuczka pożyczonym autem